Toyota Walder Gdynia Dealerem Roku 2023!

Cieszymy się ogromnie ogłaszając zdobycie prestiżowego tytułu „Dealer Roku 2023” przez naszą stację dealerską Toyota Gdynia wchodzącą w skład grupy Walder. To niezwykle ważne wyróżnienie, które zostało przyznane trzem najwyżej sklasyfikowanym Dealerom w rankingu, a organizatorem konkursu jest Toyota Central Europe.

Prestiżowa nagroda Dealera Roku jest oceną wszystkich obszarów działalności Stacji Dealerskiej, począwszy od oceny jakości obsługi przez Klientów poprzez sprzedaż samochodów nowych, obsługę Klientów flotowych, serwis mechaniczny, blacharnię-lakiernię, obsługę finansowo-ubezpieczeniową, sprzedaż samochodów używanych. Podobnie jak w kulturze organizacyjnej Toyoty kluczem do sukcesu nie jest żaden pojedynczy element ale stosowanie wszystkich elementów i wartości razem jako jeden organizm. Wszyscy pracowaliśmy na ten sukces z pasją i zaangażowaniem konsekwentnie przez cały rok, każdego dnia zastanawiając się co można zrobić lepiej. Zgodnie z filozofią omotenashi zależy nam aby każdy Klient w naszej firmie czuł się jak oczekiwany gość w naszym własnym domu. Implementacja wartości Toyoty doprowadziła nas do tak wspaniałego wyróżnienia, dziękujemy naszym Klientom, Pracownikom i partnerom biznesowym – mówi Michał Saganowski  Dyrektor salonu Toyota Walder Gdynia 

Mamy nadzieję, że to pierwsze wyróżnienie otworzy drogę do kolejnych sukcesów.

Grupa Walder to autoryzowany diler marki Toyota oraz Lexus, działający na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, w tym sprzedaż samochodów nowych i używanych, części zamiennych i akcesoriów, oraz profesjonalne serwisy blacharsko-lakiernicze, mechaniki i finansowe. Dodatkowo, specjalizujemy się w obsłudze flot firmowych.

Nasze salony znajdują się w strategicznych lokalizacjach w województwie Pomorskim, w miastach Gdynia, Rumia oraz Gdańsk, a także w województwie kujawsko-pomorskim, w miastach Grudziądz i Bydgoszcz. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów i skorzystania z naszych usług.

Podobne wpisy