Toyota Walder aż 10 pozycji wyżej w rankingu 2023 Top50 Miesięcznika Dealer!

Podczas branżowego Forum TOP100 w Jachrance zostały ogłoszone dwa zestawienia największych autoryzowanych sprzedawców samochodów w Polsce za 2023 r. Lista TOP50 to ranking skupiający dealerów nowych aut, którzy razem odpowiadają już za niemal 60 procent krajowych rejestracji.

Obie Listy zostały ogłoszone 19 marca podczas uroczystej gali Forum TOP100 w Jachrance (część wieczorną poprzedziła konferencja oraz warsztaty tematyczne dla największych grup dealerskich w Polsce – czołowe 100 firm, które wzięło udział w wydarzeniu, zdobyło w 2023 r. aż 78,29 proc. rynku sprzedaży nowych aut nad Wisłą).W konferencji i gali (to już 17.edycja eventu robionego przez miesięcznik „Dealer”) wzięło udział blisko 400 osób – poza firmami dealerskimi także przedstawiciele markowych central oraz liczne firmy z otoczenia branży.

W ostatnich latach Toyota Walder zdobyła wyjątkowe uznanie na polskim rynku motoryzacyjnym. Jako największa Grupa dealerska Toyoty i Lexusa w Polsce, z salonami w województwie pomorskim i kujawsko-pomorskim, konsekwentnie podążamy ścieżką doskonałości, co zaowocowało kolejnym sukcesem. W najnowszym rankingu Top50 firm dealerskich w Polsce z radością ogłaszamy swoje wyróżnienie, gdzie uplasowaliśmy się na 21 lokacie, co jednocześnie daje nam miejsce ex aequo na podium wraz z Grupa Zdunek wśród trójmiejskich gigantów branży.

Toyota Walder od lat nieustannie podnosi poprzeczkę, kierując się nie tylko dbałością o wysoką jakość usług, ale także innowacyjnym podejściem do obsługi klienta. Stawiamy na profesjonalizm, zaufanie oraz doskonałe relacje z klientami, co zyskało niepodważalny szacunek wśród miłośników marki Toyota. W ciągu roku nasza Grupa uplasowała się 10 pozycji wyżej! Nasze salony sprzedały w sumie 4 841 samochodów, a różnica sprzedaży rok do roku to ponad 41%.

Dziękujemy swoim klientom za zaufanie oraz wsparcie, które pozwoliło osiągnąć tak doniosłe wyróżnienie. Toyota Walder pozostaje oddana swojej misji dostarczania najwyższej jakości usług i produkowaniu zadowolenia klientów na każdym etapie ich podróży z marką Toyota. Jesteśmy dumni z naszych zespołów, które wypracowały ten świetny wynik, a które na co dzień pozostają do Państwa dyspozycji.  Wyniki rankingu potwierdzają, że jako Grupa nie tylko utrzymujemy swoją pozycję na szczycie, ale również stale się rozwijamy i doskonalimy, by sprostać oczekiwaniom klientów.

Silna pozycja w rankingu Top50 Miesięcznika „Dealer” firm dealerskich w Polsce jest nie tylko powodem do dumy dla samej firmy, ale również potwierdza zaufanie, jakim darzą ją klienci oraz partnerzy biznesowi. Zobowiązujemy się kontynuować swoją misję, będąc niezawodnym partnerem dla każdego, kto poszukuje doskonałej obsługi oraz niezrównanych standardów w branży motoryzacyjnej. Nie ma lepszego dowodu na to, że z roku na rok nasza praca przynosi efekty w postaci takich wyróżnień, a nasza Grupa umacnia swoją pozycję na rynku województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego

Podobne wpisy