Toyota Trójmiasto: C-HR GR Sport – jeszcze bardziej dynamiczna i ekskluzywna!

 

Już niebawem w trójmiejskich salonach Toyota Walder pojawi się zupełnie odmieniona Toyota C-HR. Będzie to kolejny po Corolli model marki dostępny w wersji GR Sport.

GR Sport to wersja pełna emocji ze specjalnie zaprojektowanymi detalami stylistycznymi, takimi jak nowy wzór felg aluminiowych, elementy zewnętrzne w kolorze Piano Black, nowe wykończenie wnętrza oraz ekskluzywne wzory dwukolorowego nadwozia

    

 

Toyota Trójmiasto: C-HR w odświeżonej wersji Executive

Do gamy Toyoty C-HR dołączyła też odświeżona wersja Executive, która charakteryzuje się wyjątkowymi kombinacjami kolorystyki, nowym wzorem felg aluminiowych oraz tapicerką Leather Beige dostępną w pakiecie VIP

Gama Toyoty C-HR wyposażona jest w najnowszą wersję systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense z udoskonalonym układem wykrywania pieszych i rowerzystów

Toyota Safety Sense zawiera także nowe elementy jak układ zapobiegania kolizjom na skrzyżowaniach (ITA)

Wraz z wprowadzeniem wersji GR Sport, a także nowymi kompozycjami kolorystycznymi i opcjonalną tapicerką Leather Beige w wariancie Executive, gama Toyoty C-HR w roku modelowym 2021 będzie jeszcze bardziej wyrafinowana pod względem stylistyki. Wyjątkowa dynamika i osiągi już dawno nadały temu modelowi status ikony segmentu crossoverów.

 

Toyota Trójmiasto: C-HR nowe wersje wyposażenia

W 2021 roku gama Toyoty C-HR zostanie odświeżona przez dwie wersje wyposażeniowe.

Odmiana GR Sport inspirowana modelami z linii GR oraz barwami TOYOTA GAZOO Racing, czyli motorsportowego działu Toyoty, ma jeszcze bardziej dynamiczny wygląd zewnętrzny i bardziej zdecydowany charakter wnętrza.

Z kolei wersja Executive to wariant bardziej elegancki, który oferuje wyjątkowe kompozycje dwukolorowego nadwozia, nowe 18-calowe felgi aluminiowe, a także opcjonalną tapicerkę Leather Beige dostępną w pakiecie VIP.

 

Cała gama Toyoty C-HR została wyposażona w najnowszą wersję układu Toyota Safety Sense, który został wzbogacony o nowe systemy bezpieczeństwa czynnego. Sprawiają one, że kompaktowy crossover Toyoty w każdym calu zapewnia tak samo wysokie poczucie bezpieczeństwa, jak wiele daje emocji za kierownicą.

 

           

 

TOYOTA Trójmiasto: C-HR GR SPORT – stylistyka nadwozia

Toyota C-HR w wersji GR Sport ma specjalnie zaprojektowany pas przedni z czarnym tłem emblematu marki, a także przyciemnionym wnętrzem kloszy lamp, z kolei środkową część zderzaka oraz otoczenie lamp przeciwmgielnych wykończono w kolorze Piano Black. Całość uzupełnia grill w kolorze ciemnego chromu, a także nowy spojler przedni o agresywnych liniach.

 

Patrząc z boku, uwagę zwracają dekoracyjne osłony drzwi w kolorze Piano Black oraz wyjątkowe dla tego modelu 19-calowe felgi. Z tyłu emblemat marki Toyota umieszczono również na czarnym tle, otoczenie świateł jest w kolorze Piano Black, a dolna część zderzaka została specjalnie zaprojektowana do tego modelu. Całość uzupełnia logo GR Sport.

 

Wersja GR Sport dostępna jest w siedmiu wyjątkowych dwukolorowych wersjach kolorystycznych, w tym w zupełnie nowym połączeniu szarego lakieru Dynamic Grey z czarnym dachem.

 

 

TOYOTA Trójmiasto: C-HR GR SPORT – Wnętrze

Deska rozdzielcza wersji GR Sport została wykończona listwą dekoracyjną w kolorze Cool Silver, a fotele tapicerką skórzaną z elementami alcantary, poprzeszywaną czerwoną i szarą nicią – to bezpośrednia inspiracja kolorystyką serii GR.

Specjalnie do tej wersji modelu kierownicę obszyto perforowaną skórą. Przeszycia czerwoną nicią znajdziemy także przy lewarku zmiany biegów. Do tego dochodzą nakładki progowe, logotypy GR Sport, przycisk Start z logo GR, a także animacja ekranu TFT z akcentami GR.

TOYOTA Trójmiasto: C-HR GR SPORT – Wyposażenie

Wersję GR Sport wyposażono w przyciemniane szyby tylne, inteligentny kluczyk, przednie światła w technologii LED, automatycznie składane lusterka, podgrzewanie przednich foteli oraz elektryczną regulację fotela kierowcy, a na liście opcji znajdziemy system nawigacji satelitarnej Toyota Touch® 2 with GO oraz wyjątkowy system Premium Audio JBL z 8 głośnikami i subwooferem.

 

TOYOTA Trójmiasto: C-HR GR SPORT – Prowadzenie

Wersja GR Sport ma wyjątkowe dla tego modelu opony oraz przeprojektowane zawieszenie i układ kierowniczy, które jeszcze lepiej wykorzystują potencjał podwozia i oferują dynamiczne prowadzenie przy zachowaniu poziomu komfortu, z którego słynie cała gama Toyoty C-HR.

 

Nowe opony klasy premium, czyli Continental Premium Contact 6 (225/45), zwiększają przyczepność przedniej osi i sztywność na zakrętach, co skutkuje większą stabilnością na drodze i mniejszą podsterownością. Nowe opony są lżejsze niż obecne ogumienie niższych wersji wyposażeniowych, zapewniając przy tym ten sam poziom oporów toczenia i nie wpływając na zwiększenie zużycia paliwa i emisji CO2.

 

TOYOTA Trójmiasto: C-HR W WERSJI EXECUTIVE

Wersja Executive dodaje modelowi Toyota C-HR jeszcze więcej elegancji. Samochód w tej wersji debiutuje w dwóch nowych dwukolorowych kompozycjach, a paleta kolorów została rozszerzona o zupełnie nowy lakier – Oxide Bronze. Standardem są także nowe 18-calowe felgi aluminiowe o 10 podwójnych ramionach, a opcją – tapicerka skórzana w wariancie Leather Beige z elektrycznie sterowanym fotelem kierowcy, dostępna w pakiecie VIP.

ROZBUDOWANE SYSTEMY TOYOTA SAFETY SENSE

Wszystkie Toyoty C-HR z roku modelowego 2021 zostaną wyposażone w najnowszą wersję zestawu technologii bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense, które w różnych sytuacjach drogowych pomagają zapobiec kolizjom lub złagodzić ich skutki.

 

Do układu wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) zostało dodanych kilka nowych funkcji. Należy do nich asystent kierowania (ESA), który jest połączony z funkcją wykrywania pieszych w dzień oraz z układem zapobiegania kolizjom na skrzyżowaniach (ITA). ITA ostrzega dźwiękiem i znakiem graficznym na ekranie TFT, a także automatycznie hamuje, gdy kierowca, skręcając w lewo lub w prawo, może zderzyć się z nadjeżdżającym autem lub nadchodzącym pieszym.

 

Nowa Toyota C-HR będzie wyposażona także w asystenta utrzymania pasa ruchu (LTA), który ocenia, czy istnieje ryzyko niekontrolowanej zmiany pasa ruchu, i w razie potrzeby odpowiednio ingeruje w układ kierowniczy.

 

Nowe systemy wsparcia kierowcy i bezpieczeństwa czynnego zawierają też działający w pełnym zakresie prędkości adaptacyjny tempomat (ACC), który w połączeniu z systemem odczytywania znaków drogowych tworzy inteligentny adaptacyjny tempomat IACC. System ten, za zgodą kierowcy, automatycznie dostosowuje prędkość do wartości umieszczonych na znakach drogowych.

 

Sprzedaż Toyoty C-HR w wersji GR Sport rozpocznie się w styczniu 2021 roku. Odświeżona wersja Executive jest dostępna w salonach od listopada 2020 roku.

 

Już teraz poznaj Toyotę C-HR oraz pozostałe modele w ofercie wyprzedażowej www.toyotawyprzedaz.com.pl

 

Przewiń do góry

Internetowy Doradca Klienta:
Aleksander Iwański
tel:+48-786-200-799

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie jazdy testowej. W ten sposób, podajesz nam swoje dane celem skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne, abyś skorzystał z jazdy testowej. W związku z jazdą testową i przekazanymi danymi, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (TMPL) oraz wybrany diler są administratorami Twoich danych.
Zasady zachowania poufności

ZAPOZNAJ SIĘ Z OBOWIĄZKIEM INFORMACYJNYM

Internetowy Doradca Klienta:
Weronika Prabucka
tel:+48-786-100-821

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych:
Bartosz Łaszewski
tel: +48-786-200-332