Toyota powraca z wyprzedażą rocznika. To pierwsza od czasu pandemii tak szeroka oferta. Wybrane modele otrzymały rabaty sięgające blisko 21 tys. zł

  • W salonach Toyoty ruszyła wyprzedaż samochodów z 2023 roku produkcji
  • To pierwsza wyprzedaż z tak szeroką ofertą od czasu pandemii
  • W ofercie są wybrane modele osobowe w różnych wersjach wyposażenia
  • Wysokie rabaty sięgające nawet 20,9 tys. zł i krótki czas oczekiwania
  • Liczba egzemplarzy objętych wyprzedażą ograniczona
  • Dni Otwarte w salonach Toyoty w dniach 13-18 listopada

Toyota rozpoczęła wyprzedaż samochodów z rocznika 2023. Wybrane modele są teraz dostępne „od ręki” w obniżonych cenach, a rabaty sięgają nawet 20,9 tys. złotych. Dodatkowe korzyści przy zakupie to voucher na akcesoria o wartości 1 000 zł oraz znakowanie pojazdu technologią syntetycznego DNA oferowanego w cenie auta. Z ofertą wyprzedażową można zapoznać się podczas Dni Otwartych w salonach Toyoty, które potrwają od 13 do 18 listopada.

Wysokie rabaty na najpopularniejsze modele

Ofertą wyprzedażową objęto gamę najpopularniejszego auta w Polsce – Corolli, we wszystkich wersjach nadwoziowych. Decydując się na sedana z benzynowym silnikiem 1.5 i skrzynią manualną rabat wynosi 12 tys. zł, a auto w wersji Comfort z pakietami Tech i Style kosztuje 98 400 zł. W przypadku tej wersji nadwoziowej, ale z napędem hybrydowym można uzyskać rabat nawet do 10,1 tys. zł w zależności od poziomu wyposażenia. Corolla TS Kombi z 2023 roku produkcji dostępna jest z napędami 1.8 Hybrid i 2.0 Hybrid, a cena zakupu może być niższa o 10,4 tys. zł względem ceny katalogowej, a z kolei Corolla Hatchback objęta jest rabatem sięgającym 14,3 tys. zł.

Oferta na Yarisa 2023 obejmuje model z benzynowym silnikiem 1.0 o mocy 72 KM. Samochód w wersji Active kosztuje 65 900 zł, czyli aż 11 tys. zł mniej niż wynosi cena katalogowa. Dostępne są również ostatnie egzemplarze wersji Comfort (72 900 zł).

W przypadku Yarisa Cross z rocznika 2023 oferta wyprzedażowa dotyczy bogato wyposażonych wersji Comfort, Executive oraz Adventure z napędem hybrydowym 1.5 w odmianie AWD-i. W wybranych konfiguracjach można zyskać nawet 7 tys. zł.

Aż 17,7 tys. zł można zyskać zamawiając Toyotę RAV4 z rocznika 2023, a samochód z dwulitrowym silnikiem benzynowym o mocy 173 KM ze skrzynią CVT, napędem na przód w wersji Comfort z pakietem Style kosztuje 154 400 zł. W ofercie pozostały też ostatnie egzemplarze aut z napędem hybrydowym 2.5 w odmianach FWD oraz AWD-i w wersjach Comfort i Executive.

Toyota Camry z rocznika 2023 kosztuje teraz od 163 500 zł. Samochód, który ma hybrydowy napęd o mocy 218 KM, dostępny jest w trzech wersjach wyposażenia – Comfort, Prestige oraz Executive, a maksymalny rabat wynosi aż 20 900 zł.

Najmniejszy crossover w ofercie Toyoty – Aygo X, w specjalnej ofercie wyprzedażowej kosztuje od 66 400 zł za auto z silnikiem 1.0 o mocy 72 KM w wersji Active. Wyprzedaż rocznika to też ostatni moment za zakup specjalnej wersji Undercover, która została stworzona we współpracy z japońskim projektantem Junem Takahashim.

Wyprzedażowe ceny aut z alternatywnymi napędami

Wyprzedaż rocznika obejmuje też auta z innowacyjnymi napędami. Toyota Prius z hybrydą plug-in piątej generacji kosztuje od 188 900 zł za bogato wyposażoną wersję Comfort. Elektryczna Toyota bZ4X kosztuje o 15 tys. zł mniej bez względu na wybraną wersję. Rabatem w wysokości 20 tys. zł objęto wodorową Toyotę Mirai.

Ponadto w salonach Toyoty dostępne są ostatnie egzemplarze aut wyprodukowanych w 2023 roku, które nie zostały objęte wyprzedażą, ale mają bardzo korzystne warunki zakupu. Szczegóły oferty u dealerów.

Podobne wpisy