Toyota czwarty raz z rzędu najczęściej wyszukiwaną marką motoryzacyjną w Google

  • Toyota najczęściej wyszukiwaną marką motoryzacyjną na świecie w wyszukiwarce Google w 2023 roku
  • To czwarty najlepszy wynik z rzędu i piąty w ciągu sześciu lat
  • Toyota budzi największe zainteresowanie internautów w 64 ze 155 badanych krajów
  • Użytkownicy Google wpisywali Toyotę aż w 41,3% przypadków, gdy chcieli znaleźć informacje o markach samochodowych
  • Analizę przeprowadził ceniony portal CompareTheMarket.com.au

W 2023 roku Toyota czwarty raz z rzędu cieszyła się największym zainteresowaniem użytkowników wyszukiwarki Google ze wszystkich marek motoryzacyjnych. W tegorocznym rankingu przeprowadzonym przez portal CompareTheMarket.com.au, Toyota po raz piąty w ciągu ostatnich sześciu edycji badania zajęła pozycję lidera. Od początku bieżącego roku Toyota była tematem prawie połowy (41,3%) wszystkich wyszukiwań marek samochodowych w przeglądarce Google na świecie.

Ranking opiera się na danych Google Trends zebranych ze 155 krajów – w 64 z nich Toyota była najczęściej wyszukiwaną marką. O popularności Toyoty świadczy przewaga nad konkurentami – druga marka w zestawieniu cieszyła się największym zainteresowaniem w przeglądarce Google na 29 rynkach.

Za ogromnym zainteresowaniem samochodami marki Toyota stoi zdywersyfikowana gama modelowa dostosowana do potrzeb różnych klientów, wysoka jakość, bezawaryjność i niskie koszty eksploatacji. Toyota jako największy producent samochodów na świecie, sprzedający rocznie średnio około 10 milionów aut w ponad 170 krajach, zajmuje miejsce lidera rynku motoryzacyjnego. Samochody Toyoty regularnie osiągają wysokie noty w rankingach niezawodności takich jak Consumer Reports i zdobywają nagrody w prestiżowych plebiscytach.

Silną pozycję buduje także konsekwentny rozwój zelektryfikowanych samochodów oraz rozwój nisko- i bezemisyjnych napędów. Toyota jest w ścisłej czołówce najbardziej innowacyjnych firm motoryzacyjnych, a wszystkie te działania przekładają się na lepszą sprzedaż z roku na rok oraz przyspieszanie tempa dekarbonizacji. Na pozycję marki wpływ mają także wielkie sukcesy w globalnym motorsporcie takie jak zwycięstwa w cyklach WRC, WEC, W2RC oraz w Rajdzie Dakar.

Raport jest dostępny na stronie:
https://www.comparethemarket.com.au/car-insurance/features/most-searched-car-brands-2023/

Z przyjemnością informujemy, że jako dealer Toyota Walder, zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi i satysfakcję naszych klientów. Naszym celem jest zapewnienie Państwu nie tylko doskonałych pojazdów, ale także wyjątkowego doświadczenia zakupowego. Nasz zespół dedykowanych specjalistów dokłada wszelkich starań, aby nasze oferty były jak najbardziej korzystne dla klientów. Nie tylko sprzedajemy samochody, ale również angażujemy się w pomoc przy doborze idealnego pojazdu dostosowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym klientom auta dostępne od ręki. Oferujemy wybór modeli, dostępnych natychmiast, aby spełnić oczekiwania i umożliwić szybką realizację Twoich planów związanych z nowym samochodem. Dodatkowo, jako specjaliści w dziedzinie samochodów hybrydowych, w Toyota Walder jesteśmy gotowi wprowadzić Cię w fascynujący świat nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Nasza oferta hybrydowa to nie tylko oszczędność paliwa, ale również troska o środowisko i dynamiczna, przyjemna jazda.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów, gdzie czeka na Państwa szeroka gama modeli Toyota, bogata w nowoczesne rozwiązania technologiczne, innowacyjne designy i doskonałą jakość.

Toyota Walder Chwaszczyno, ul. Oliwska 58
Toyota Walder Rumia, ul. Jana III Sobieskiego 28
Toyota Walder Grudziądz, ul. Porucznika Krzycha 2

Podobne wpisy