SZUKAJ NAS W ALFA CENTRUM W GRUDZIĄDZU!

Alfa Centrum to najnowocześniejszy obiekt handlowo-rozrywkowy w Grudziądzu. Zgromadzono w nim sklepy atrakcyjnych polskich i zagranicznych marek oraz liczne punkty usługowe. Alfa to nie tylko miejsce zakupów, ale także wypoczynku i rozrywki dla całej rodziny. Kawiarnie, restauracje, plac zabaw dla dzieci oraz kino sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W tym popularnym dla Grudziądza miejscu możecie również znaleźć wyjątkową ekspozycję – drugą generację Toyoty C-HR prosto z salonu Toyota Walder Grudziądz.

Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę w nowym C-HR, jest jego dynamiczny design. Samochód wyróżnia się smukłą sylwetką, a nowoczesna stylizacja nadaje mu charakterystyczny wygląd, który wyróżnia go na tle innych crossoverów takich jak Kia XCeed, Mazda CX-30, czy Nissana Qashqaia.

Pierwsza generacja charakteryzowała się dynamicznym, futurystycznym designem, z zakrzywionymi liniami i wyrazistymi detalami. Miała nieco bardziej agresywny charakter. Druga generacja przynosi bardziej wyrafinowany wygląd, z nowocześniejszymi reflektorami, subtelniejszymi liniami i zaktualizowanymi detalami w stylizacji. Nowa C-HR zdaje się być bardziej dojrzała i elegancka. Ponadto druga generacja przynosi bardziej przemyślane i ergonomiczne wnętrze, z nowoczesnymi detalami i zwiększoną funkcjonalnością. Poprawa ergonomii wnętrza zwiększa komfort podróży.

I GENERACJA
II GENERACJA

Co więcej, eksponowany model wyposażony został w nowy dach panoramiczny z powłokami niskoemisyjnymi i redukcją podczerwieni – nie przepuszcza promieni słonecznych i utrzymuje przyjemną temperaturę wnętrza. Poza dostępnymi już w IV generacji hybrydy w wersji 1.8 i 2.0, w V generacji zmieniła się nie tylko moc koni mechanicznych na większą, ale pojawia się również napęd hybrydowy PLUG-IN o mocy 223 KM.

Nowa Toyota C-HR to również przykład, jak nowoczesne technologie mogą poprawić doświadczenie z jazdy. Samochód wyposażony jest w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak systemy ostrzegające o kolizji, adaptacyjny tempomat czy asystent pasa ruchu. Ponadto, system multimedialny z dużym ekranem dotykowym, obsługą Apple CarPlay i Android Auto oraz bezprzewodowym ładowaniem smartfonów sprawia, że podróż staje się jeszcze bardziej przyjemna i wygodna.

Istotne są również parametry nowej wersji Toyoty C-HR. Wersje silnikowe, hybrydowe występują w wariantach 1.8 o mocy 140KM z napędem; 2.0 o mocy 197 KM oraz już wspomniany 2.0 o mocy 223 KM typu PLUG-IN. Samochód występuje w 4 wersjach wyposażeniowych i 2 specjalnych z okazji swojej premiery. Cena bazowa wersji podstawowej zaczyna się od 137.800 zł brutto.

Toyota C-HR II Generacji to nie tylko kolejny model – to kolejny krok w przyszłość motoryzacji. Stawia ona na zrównoważony rozwój poprzez zwiększone wykorzystywanie materiałów syntetycznych i pochodzących z recyklingu, a także redukcję produkcji dwutlenku węgla.  Zbalansowany design, nowoczesne wnętrze, zaawansowane technologie i różnorodność silników sprawiają, że jest to samochód, który może zadowolić nawet najbardziej wymagających kierowców. Zapraszamy do odbycia jazdy testowej nową Toyotą C-HR, na którą można się umówić w salonie Toyoty w Grudziądzu przy ul. Porucznika Krzycha 2.

Marka, jaką jest Toyota kontynuuje swoją misję dostarczania innowacyjnych i wysokiej jakości samochodów, a Nowa Toyota C-HR jest tego doskonałym przykładem.