Sprzedawca Roku 2023 – zwycięzca wyłoniony!

W zmaganiach o tytuł „SPRZEDAWCY ROKU 2023” doradcy handlowi podlegają dokładnej ocenie w wielu kategoriach. Decydujące są wyniki punktowe, gromadzone przez cały rok we wszystkich obszarach, które stanowią ważny element indywidualnego sukcesu. To pierwsza edycja zmagań, która była dokumentowana przez cały zeszły rok w salonie Toyoty w Chwaszczynie. Każda z kategorii miała ustaloną wcześniej punktację, zgodnie z obowiązującym regulaminem. Suma punktów zebranych za poszczególne kryteria wyłoniła zwycięzcę.

Został nim Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

MICHAŁ BACH

Nagrodą za osiągnięty wynik jest tytuł „SPRZEDAWCY ROKU 2023” oraz nagroda rzeczowa w postaci vouchera do wykorzystania w biurze podróży. Michałowi, gratulujemy tak prestiżowej nagrody, sumienności wykonywanej pracy oraz osiągniętego wyniku. Cieszymy się, że Grupa Walder może współpracować z tak ambitnymi osobami i może towarzyszyć w drodze dalszego rozwoju.

„Cały nasz zespół Działu Handlowego składa się na jednostki o wyjątkowych zdolnościach w poszczególnych obszarach, które finalnie prowadzą do efektywnej pracy. Cieszę się z zaangażowania całego zespołu i życzę zawodowego powodzenia każdemu w bieżącym roku.” – powiedział Jarosław Omelańczuk, Menager Działu Handlowego w Chwaszczynie podczas wręczania wyróżnienia.

Nasz zespół specjalistów pozostaje do Państwa dyspozycji przy wyborze wymarzonego samochodu. Chętnie otworzymy Państwu ścieżkę do motoryzacyjnej niezawodności, którą jest marka Toyota.