Skip to content

Toyota RAV4

Zapytaj o samochód

Zapytaj o samochód

Toyota RAV4 Trójmiasto podbija wyrafinowany SUV o niepowtarzalnym stylu i zaawansowanych technologiach

Podwyższone zawieszenie i napęd na 4 koła daje wiele nowych możliwości. W internetowym salonie Toyota Walder  przedstawiamy Toyotę RAV4

Toyota RAV4 to samochód, którego nigdzie na świecie nie trzeba przedstawiać. Jest jednym z prekursorów segmentu SUV . Przez cały okres produkcji, fabrykę opuściło prawie 5 milionów egzemplarzy.  Toyota Rav4 jest więc jednym z najpopularniejszych modeli w swoim segmencie.

Nowa Toyota RAV4 zaprojektowana została na zmodyfikowanej platformie TNGA. W praktyce oznacza to niższy środek ciężkości i większą sztywność całej konstrukcji. Rav4 stała się bardziej zwarta i otrzymała nowe, fantastyczne zawieszenie. Efekt? Prowadzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Toyota RAV4 Trójmiasto

Co znajdziemy pod maską? Możemy zdecydować się na dwie jednostki – 2-litrową benzynę o mocy 173km oraz  wersję hybyrdową z silnikiem o pojemności 2.5-litra i mocy 218 lub 222km w zależności od napędu.

Jak każda RAV4, ta również występuję z opcjonalnym napędem na 4 koła w obu wersjach silnikowych. Jest on różny w zależności od wybranych wersji silnikowych. W przypadku jednostki benzynowej dostaniemy  klasyczny napęd AWD. W przypadku wersji hybrydowej napęd na tylną oś zapewni oddzielny silnik elektryczny. Tak! Hybyrydowa RAV4 ma na pokładzie aż 3 silniki – jeden benzynowy i 2 elektryczne.

Toyota RAV4 Trójmiasto wnętrze samochodu

Prezentowany przez Nas model to wersja Selection, jak zawsze – świetnie wyposażona i jak zawsze wyróżniająca się stylistyką. Niezależnie od wersji RAV4 jest przestrzenna i może pochwalić się dużym i ustawnym bagażnikiem. Jest to również samochód wielozadaniowy – mimo swoich rozmiarów świetnie sprawuje się w mieście.  Te cechy  potwierdzają, że RAV4 jest najbardziej rodzinnym samochodem w gamie modelowej Toyoty, a także od wielu lat jednym z liderów w światowych rankingach niezawodności.

 

Toyota RAV4 teraz z rabatem nawet do 14 800zł

Zapytaj o najlepszą ofertę