Skip to content

Toyota C-HR

z dostępnością od ręki

Zapytaj o samochód
Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie jazdy testowej. W ten sposób, podajesz nam swoje dane celem skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne, abyś skorzystał z jazdy testowej. W związku z jazdą testową i przekazanymi danymi, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (TMPL) oraz wybrany diler są administratorami Twoich danych.
Zasady zachowania poufności

ZAPOZNAJ SIĘ Z OBOWIĄZKIEM INFORMACYJNYM

Toyota C-HR to samochód, który był jedną z najgłośniejszych premier ostatnich lat.

Premiera, która miała miejsce w roku 2017  była na tyle głośna, że jej echo słychać do dziś. Wraz z początkiem 2020 roku w salonach pojawiły się  wersje poliftingowe modelu.

 

To co najważniejsze w Toyocie C-HR  nie zmieniło się – sylwetka samochodu w dalszym ciągu jest drapieżna i wywołuje wiele emocji.

Toyota CHR Gdańsk

Niepowtarzalna, futurystyczna Toyota C-HR jest zaprojektowana z myślą o ludziach z pasją. Szeroki rozstaw osi, pełen temperamentu charakter nadwozia ze zdecydowanie zaakcentowanymi przetłoczeniami i wykończenie materiałami najwyższej jakości tworzą samochód, który zwraca na siebie uwagę.

Emocje dodatkowo potęguje nowy, znacznie mocniejszy napęd hybrydowy.

Gama silników w Toyocie C-HR poszerzyła się. Do dotychczas dostępnych silników 1.2 116km oraz 1.8 hybryd 122km dołączyła całkowicie nowa jednostka czyli 2-litrowa hybryda o mocy aż 184km. należy podkreślić, że systemy hybrydowe we wszystkich samochodach marki Toyota nie wymagają zewnętrznego ładowania .

Toyota C-HR Selection rozpieszcza swoich właścicieli również wyposażeniem, którym do niedawna charakteryzowały się samochody segmentu premium.

Toyota CHR wyposazenie

-aktywny tempomat
-system line assist
-podgrzewane siedzenia oraz kierownica
-rozbudowane systemy bezpieczeństwa
-bezkluczykowy dostęp
-soczewkowe reflektory ledowe

C-HR udanie wpisał się do gamy modelowej Toyoty. Nadał nowy kierunek rozwoju marki ustanawiając nowe znaczenie prowadzenia oraz komfortu. Bez wątpienia są to powody dla których ten model zyskał tak ogromną popularność w naszym kraju oraz na całym świecie.