Skip to content

Toyota Yaris

z dostępnością od ręki

Zapytaj o samochód
Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie jazdy testowej. W ten sposób, podajesz nam swoje dane celem skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne, abyś skorzystał z jazdy testowej. W związku z jazdą testową i przekazanymi danymi, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (TMPL) oraz wybrany diler są administratorami Twoich danych.
Zasady zachowania poufności

ZAPOZNAJ SIĘ Z OBOWIĄZKIEM INFORMACYJNYM

Toyota Trójmiasto: Yaris – samochód, który przez cały okres produkcji przekonał do siebie już 4 miliony użytkowników

https://youtu.be/PDI57H0IieE

Toyota Yaris to bez dwóch zdań jedno z najpopularniejszych aut miejskich w Europie. Jest ona większa od Toyoty Aygo o 50 cm i ta różnica w długości przekłada się na ilość miejsca w kabinie oraz bagażnik, który  pochwalić się może pojemnością prawie 300 litrów.

Siadając za kierownicą Toyoty Yaris, od razu daje się odczuć charakterystyczna, dość wysoka pozycja za kierownicą. Ułatwia to widoczność, manewrowanie w ciasnych miejscach oraz wsiadanie czy wysiadanie z samochodu.

W przypadku prezentowanego modelu Toyoty Yaris wartym uwagi jest jego wyposażenie. Należą do niego miedzy innymi automatyczne światła drogowe, kamera cofania, klimatyzacja oraz system multimedialny z obsługą interfejsu Apple Car Play i Android Auto.

Pod maską Yarisa znajdziemy dwa silniki benzynowe o pojemności 1.0 oraz 1.5 – o mocach odpowiednio 72 oraz aż 111km.

Co więcej Yaris jest najmniejszym obecnie dostępnym samochodem w którym można zdecydować się na legendarny napęd hybyrdowy. Jednostka benzynowa 1.5 wspomagana silnikiem elektrycznym generuje  100km i jest dostępna z automatyczną skrzynią CVT. Dzięki takiemu połączeniu spalanie w mieście może wynosić nawet 4,7 litra/100km.

Toyota Yaris Classic sprawdź wyjątkową ofertę na modele z rocznika 2020 z rabatami do 6 000zł!