W naszej ofercie znajdziesz również samochody używane marki Toyota. W naszym salonie każdy sprzedawany model sprawdzany jest pod kątem technicznym, wizualnym, a następnie biorąc pod uwagę wersję oraz wyposażenie wyceniany jest przez specjalistów. Samochody używane Toyota to gwarancja niskiej utraty wartości w czasie, niezawodności oraz niespotykanego komfortu. Postaw na sprawdzone rozwiązania i zainwestuj w pojazd godny uwagi. Oferujemy również dogodne raty.

 

Zainteresowany zakupem samochodu używanego od autoryzowanego dilera Toyoty? Napisz nam jaki samochód Cię interesuje – skontaktujemy się aby pomóc Ci w znalezieniu wymarzonego pojazdu.

Przewiń do góry

Internetowy Doradca Klienta:
Aleksander Iwański
tel:+48-786-200-799

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie jazdy testowej. W ten sposób, podajesz nam swoje dane celem skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne, abyś skorzystał z jazdy testowej. W związku z jazdą testową i przekazanymi danymi, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (TMPL) oraz wybrany diler są administratorami Twoich danych.
Zasady zachowania poufności

ZAPOZNAJ SIĘ Z OBOWIĄZKIEM INFORMACYJNYM

Internetowy Doradca Klienta:
Weronika Prabucka
tel:+48-786-100-821

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych:
Bartosz Łaszewski
tel: +48-786-200-332