Poznaj nową Ikonę – NOWA TOYOTA C-HR

Toyota, znana z jakości, niezawodności i innowacji, kontynuuje swoje dziedzictwo samochodów o wysokim standardzie. Druga generacja modelu C-HR to kolejny krok w ewolucji japońskiego producenta w dziedzinie crossoverów. 

Zakończyliśmy roadshow w naszych salonach, na którym klienci mieli okazję uczestniczyć w premierze nowego modelu Toyoty C-HR, której towarzyszyły trzy niezwykłe Ikony – Toyota Prius, Toyota MIRAI napędzana wodorem oraz elektryczna Toyota Bz4X.

Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę w nowym C-HR, jest jego dynamiczny design. Samochód wyróżnia się smukłą sylwetką, a nowoczesna stylizacja nadaje mu charakterystyczny wygląd, który wyróżnia go na tle innych crossoverów. Czym natomiast różni się od swojego poprzednika? Oto kilka z nich różnic. 

Pierwsza generacja charakteryzowała się dynamicznym, futurystycznym designem, z zakrzywionymi liniami i wyrazistymi detalami. Miała nieco bardziej agresywny charakter. Druga generacja przynosi bardziej wyrafinowany wygląd, z nowocześniejszymi reflektorami, subtelniejszymi liniami i zaktualizowanymi detalami w stylizacji. Nowa C-HR zdaje się być bardziej dojrzała i elegancka. Ponadto druga generacja przynosi bardziej przemyślane i ergonomiczne wnętrze, z nowoczesnymi detalami i zwiększoną funkcjonalnością. Poprawa ergonomii wnętrza zwiększa komfort podróży.

Co więcej, premierowy model wyposażony został w nowy dach panoramiczny z powłokami niskoemisyjnymi i redukcją podczerwieni nie przepuszcza promieni słonecznych i utrzymuje przyjemną temperaturę wnętrza. Poza dostępnymi już w IV generacji hybrydy w wersji 1.8 i 2.0, w V generacji zmieniła się nie tylko moc koni mechanicznych na większą, ale pojawia się również napęd hybrydowy PLUG-IN o mocy 223 KMNowa Toyota C-HR to również przykład, jak nowoczesne technologie mogą poprawić doświadczenie z jazdy. Samochód wyposażony jest w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak systemy ostrzegające o kolizji, adaptacyjny tempomat czy asystent pasa ruchu. Ponadto, system multimedialny z dużym ekranem dotykowym, obsługą Apple CarPlay i Android Auto oraz bezprzewodowym ładowaniem smartfonów sprawia, że podróż staje się jeszcze bardziej przyjemna i wygodna.

Istotne są również parametry nowej wersji Toyoty C-HR. Wersje silnikowe, hybrydowe występują w wariantach 1.8 o mocy 140KM z napędem; 2.0 o mocy 197 KM; 2.0 o mocy 197 KM oraz już wspomniany 2.0 o mocy 223 KM typu PLUG-IN. Samochód występuje w 4 wersjach wyposażeniowych i 2 specjalnych z okazji swojej premiery. Cena bazowa wersji podstawowej zaczyna się od 139.900 zł brutto. Parametry samochodu wyglądają następująco: 

  • Długość całkowita: 4362 mm
  • Szerokość całkowita: 1832 mm
  • Rozstaw osi: 2640 mm
  • Prześwit: 154 mm
  • Zbiornik Paliwa: 43 L
  • Pojemność bagażnika: 388 L

Toyota C-HR II Generacji to nie tylko kolejny model – to kolejny krok w przyszłość motoryzacji. Stawia ona na zrównoważony rozwój poprzez zwiększone wykorzystywanie materiałów syntetycznych i pochodzących z recyklingu, a także redukcję produkcji dwutlenku węgla.  Zbalansowany design, nowoczesne wnętrze, zaawansowane technologie i różnorodność silników sprawiają, że jest to samochód, który może zadowolić nawet najbardziej wymagających kierowców. Już niedługo każdy będzie mógł sprawdzić jego osiągi podczas jazdy testowej. Zapraszamy do umówienia się na nią już dzisiaj w salonie Toyota Walder Chwaszczyno przy ul. Oliwskiej 58 oraz Toyota Walder Grudziądz przy ul. Porucznika Krzycha 2. Marka, jaką jest Toyota kontynuuje swoją misję dostarczania innowacyjnych i wysokiej jakości samochodów, a Nowa Toyota C-HR jest tego doskonałym przykładem.

Podobne wpisy