Toyota Yaris Cross

Zapytaj o samochód

Zapytaj o samochód

PEWNA JAZDA

Toyota Yaris Cross to efektowny duet miejskiego szyku i wygody samochodu z segmentu SUV. Przestronne wnętrze, wysoka pozycja za kierownicą oraz wyjątkowe połączenie technologii hybrydowej z inteligentnym napędem na wszystkie koła AWD-i to gwarancja niezawodnej i komfortowej jazdy.

1. Zawsze w ruchu

Kompaktowe wymiary nowej Toyoty Yaris Cross sprawią, że na tętniących życiem miejskich ulicach poczujesz się jak w domu. Większą kontrolę nad pojazdem umożliwia inteligentny napęd na cztery AWD-i, wysoka pozycja za kierownicą i duży prześwit. Zależy Ci na niezawodnej jeździe w każdych warunkach? Zaufaj toyocie Yaris Cross.

2. Niezrównana stabilność w każdej sytuacji

Nieograniczoną wolność w ruchu? To efekt połączenia hybrydy z inteligentnym napędem na wszystkie koła AWD-i. Układ hybrydowy o mocy 116 KM zapewni świetne osiągi przy imponująco niskim zużyciu paliwa. Inteligentny napęd na wszystkie koła zadba o stabilność i przyczepność, chroniąc kierowcę w każdych warunkach.

3. Stałe połączenie, bez żadnych zakłóceń

Toyota Smart Connect® to innowacyjny system multimedialny, który prezentuje zaawansowane funkcje multimedialne i związane z łącznością. Nowy 9” kolorowy ekran dotykowy HD umożliwia intuicyjne uzyskiwanie dostępu do informacji o podróży, a także bezprzewodowe połączenie z telefonem poprzez Android Auto™ lub Apple CarPlay®.

NOWY SYSTEM MULTIMEDIALNY

Najnowszy system multimedialny Toyota Smart Connect® obfituje w wiele nowych funkcjonalności ułatwiających podróż. Każdy kierowca Toyoty Yaris Cross może za pośrednictwem czytelnego wyświetlacza HD o przekątnej 9” korzystać z innowacyjnych usług mobilności oraz technologii wspierających dostęp do nawigacji i innych aplikacji multimedialnych.

NAWIGACJA CLOUD

Chcesz dysponować aktualnymi informacjami o ruchu ulicznym i dostępnych trasach? Taką możliwość daje Ci System multimedialny Toyota Smart Connect®, który posiada połączenie online z mapami znajdującymi się w chmurze.

AKTUALNE INFORMACJE O RUCHU ULICZNYM

Zależy Ci na dostępie do rzetelnych powiadomień na temat radarów i ograniczeń prędkości oraz sprawnym omijaniu korków i robót drogowych? Zaufaj nawigacji online, która sprawia, że wszelkie zdarzenia na drodze aktualizowane są w czasie rzeczywistym.

ANDROID AUTO™ I APPLE CARPLAY* BEZPRZEWODOWO

System multimedialny Toyota Smart Connect® wpływa na szybszy transfer danych i większą wygodę użytkowania dzięki bezprzewodowemu połączeniu online z telefonem za pomocą interfejsów Android Auto™ i Apple CarPlay*.

*Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.

GALERIA ZDJĘĆ

Od wyrafinowanej stylistyki po przestronne wnętrze – zobacz, jak Toyota Yaris Cross pomoże Ci mierzyć się z codziennymi wyzwaniami.