Toyota Corolla Sedan

Zapytaj o samochód

Zapytaj o samochód

Toyota Trójmiasto: Corolla Sedan– najpopularniejszy samochód na świecie triumfalnie wkroczył na rynek i dzięki innowacyjnemu napędowi hybrydowemu oraz odświeżonym elementom stylistycznym daje kierowcy jeszcze większą radość z jazdy.

Toyota Corolla pojawiła się na rynku 54 lata temu, doczekała się 12-nastu generacji i została sprzedana w liczbie prawie 45 milionów egzemplarzy.

Dzisiejsza Corolla jest bardziej zaawansowana technologicznie i znacznie większa niż jej poprzedniczki. Ponadczasowa natomiast jest jej wszechstronność i niezawodność.

Najnowszy model zaprojektowano od podstaw na platformie TNGA. Jest to również pierwsza Corolla w wersji sedan, dostępna z napędem hybrydowym.

W nowej Corolli podstawowym napędem jest silnik benzynowy 1.6 Valvematic Dual VVT-i o mocy 132 KM, sparowany z 6-biegową, manualną skrzynią biegów lub automatem Multidrive. W ofercie znajduje się również napęd hybrydowy znany z Priusa czwartej generacji oraz z Toyoty C-HR – benzynowy silnik 1.8 o mocy 122 KM działa wspólnie z silnikiem elektrycznym o mocy 72 KM (53 kW) i momencie obrotowym 163 Nm. Ta wersja występuje tylko ze skrzynią bezstopniową e-CVT.

STWORZONA, BY JECHAĆ DALEJ

Nowa, stylowa, ekonomiczna i wygodna Corolla Sedan daje prawdziwą radość z jazdy, bez względu na to, jaki styl życia prowadzisz. Nieważne, czy przemykasz po miejskiej dżungli, czy mkniesz autostradą, z pewnością poczujesz korzyści płynące z napędu hybrydowego i docenisz słynną niezawodność Toyoty.

Wyróżniający się design

Nowa Corolla Sedan urzeka wyrafinowaną, płynną linią nadwozia. Charakteru dodają jej nowoczesne elementy wykończenia, takie jak światła w technologii LED, grill w kolorze czarnym, chromowane elementy czy 18″ felgi aluminiowe.

Przestronne i wygodne wnętrze

Nowa Corolla Sedan może poszczycić się sprytnie zaprojektowanym wnętrzem. Podgrzewane fotele przednie, automatyczna klimatyzacja (dwustrefowa) i system dodatkowego nastrojowego oświetlenia wnętrza diodami LED sprawiają, że w nowej Corolli Sedan będziesz się czuł niezwykle komfortowo.

Ikona współczesności

Konstrukcja nowej Corolli Sedan powstała przy wykorzystaniu platformy TNGA. Dzięki temu środek ciężkości został obniżony, a nadwozie wzmocniono, co sprawia, że auto prowadzi się dynamiczniej, a Ty masz nad nim lepszą kontrolę.