Toyota PROACE CITY VERSO

Zapytaj o samochód

Zapytaj o samochód

Samochody Dostawcze Toyota: ProAce City Verso – nowość w ofercie trójmiejskiego dilera Toyoty

 

Samochody dostawcze Toyota słyną z niezawodności. To jeden z głównych powodów dlaczego tuż po debiucie na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym tak dużym zainteresowaniem cieszy się ProAce City Verso.

 

Toyota ProAce City Verso to bardzo praktyczny i pojemny samochód, skonstruowany z myślą o funkcjonalności.

Toyota ProAce City Verso oferuje kilka jednostek napędowych do wyboru. Należą do nich dwa silniki benzynowe 1.2 Turbo (o mocy 110 KM z manualną skrzynią biegów i 130 KM ze skrzynią automatyczną), a także silniki wysokoprężne 1.5 D-4D w trzech wariantach – o mocy 100 KM i 130 KM ze skrzynią manualną oraz o mocy 130 KM ze skrzynią automatyczną.

Nowość marki dostępna jest w dwóch wersjach nadwozia: Standard o długości 4,4 m z 5 miejscami siedzącymi i Long o długości 4,7 m z 5 lub 7 miejscami. Przestrzeń wewnątrz auta można w łatwy sposób samemu skonfigurować, a dodatkowym udogodnieniem jest możliwość holowania przyczepy o masie do 1,5 t.

Samochody Dostawcze Toyota: ProAce City Verso z Gwarancją PRO obejmującą dystans do miliona kilometrów

 

Samochody dostawcze Toyota z gwarancją! Warto również wspomnieć, że nowa Toyota ProAce City Verso jest objęta najdłuższym w segmencie okresem gwarancyjnym, który wynosi do miliona kilometrów przebiegu.

Jest to wynik najwyższej niezawodności wszystkich samochodów Toyoty, ich długiego i bezproblemowego użytkowania.

Samochód oferowany jest w trzech wariantach wyposażeniowych. Bazowa wersja to model Combi, bardziej rozbudowana jest edycja Business, a najwyższy standard oferuje odmiana Family.

Nowa Toyota PROACE CITY Verso jest wyposażona w wiele technologii podnoszących komfort jazdy i bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Są to m.in. systemy bezpieczeństwa aktywnego Toyota Safety Sense, system monitorowania ciśnienia w oponach, czujnik zmierzchu, klimatyzacja manualna, kolorowy wyświetlacz między zegarami.