Toyota Prius

Zapytaj o samochód

Zapytaj o samochód

PRIUS OD NOWA

Oto nowa Toyota Prius: inteligentna, odważna i zaskakująca. Jej podwójne DNA umożliwia przyjemną codzienną jazdę w trybie elektrycznym, zapewniając zasięg nawet do 86 km. Dzięki napędowi hybrydowemu możesz również cieszyć się swobodą na długich trasach.

Podwójne DNA, jeden cel – wolność

Technologia hybrydowa oferuje moc bez kompromisów. W mieście nowy Prius jest przez większość czasu kompletnie cichym pojazdem elektrycznym o zerowej emisji spalin i zasięgu wynoszącym aż do 86 km*. Ale dzięki zintegrowanemu 2-litrowemu silnikowi benzynowemu Prius Plug-in Hybrid nie zna ograniczeń, gdy chcesz podróżować przed siebie.

* Cykl mieszany, zasięg zależy od wielu czynników, w tym m.in. od warunków jazdy i wybranej wersji wyposażenia.

Angażująca jazda

Po co wybierać między wydajnością a osiągami? Nowy Prius Plug-in Hybrid łączy w sobie zalety silnika elektrycznego z tradycyjnym napędem, oferując niezapomniane wrażenia z jazdy. Solidne osiągi cieszą jeszcze bardziej dzięki sportowej pozycji za kierownicą, bezpośredniemu układowi kierowniczemu i stabilności przekładającej się na pewność prowadzenia.

Większa moc, lepsze przyspieszenie

Dzięki mocy 223 KM nowy Prius zapewnia imponujące przyspieszenie na żądanie. Poza miastem nowy Prius rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 6,7 s.

Inteligentna jazda

Dostępny w aplikacji MyT Toyota przewodnik jazdy hybrydowej na bieżąco analizuje dane, aby pomóc Ci jeździć jeszcze wydajniej. Możesz to zrobić, zwiększając czas jazdy w trybie elektrycznym EV.

Tryb na każdy dzień

Nowy Prius dostosowuje się do Twojego charakteru. Tryb Eco zwiększa wydajność, a Sport oferuje bardziej responsywną jazdę. Normal to równowaga między tymi dwoma trybami. Możesz także wybrać tryb EV, aby poruszać się wyłącznie przy użyciu energii elektrycznej.