Toyota Highlander

Zapytaj o samochód

Zapytaj o samochód

Oto zupełnie nowy Highlander. Ten elegancki i przestronny siedmiomiejscowy SUV jest wyposażony w naszą najnowszą technologię hybrydową i inteligentny napęd na wszystkie koła (AWD‑i). Oprócz wysokiego komfortu jazdy Highlander charakteryzuje się też mocnym i oszczędnym silnikiem oraz wszechstronnością, dzięki której sprawdzi się jako pojazd dla najaktywniejszych użytkowników. Nowy sportowo-użytkowy Highlander Hybrid będzie dostępny na większości europejskich rynków już na początku 2021 roku

STYL I PRZESTRZEŃ NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Dzięki potężnej sylwetce oraz imponującym 20” aluminiowym felgom Highlander łączy finezyjny styl miejskiego SUV‑a z pociągającą surowością samochodu terenowego.

Uniwersalne wnętrze Toyoty Highlander jest autentycznie siedmioosobowe — w trzecim rzędzie jest dość miejsca dla dwóch dorosłych pasażerów. Tylna klapa jest otwierana bezdotykowo, co zapewnia wygodny dostęp do dużego bagażnika o pojemności 658 litrów. Po złożeniu siedzeń można go powiększyć do 1909 litrów. Znajdzie się w nim miejsce na wszystko, co będziesz chciał przewieźć.

NIEZRÓWNANA RÓWNOWAGA MOCY I EMISJI

Hybrydowy zespół napędowy czwartej generacji zastosowany w modelu Highlander pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami dużego SUV‑a przy umiarkowanym zużyciu paliwa i niskich emisjach.

Elastyczny silnik Hybrid Dynamic Force o pojemności 2,5 litra rozwija moc 244 KM. Highlander z tą jednostką oferuje najlepsze w swojej klasie proporcje między mocą a wydajnością, przy emisji CO2 na poziomie 146 g/km i spalaniu 6,6 l/100 km. Dzięki standardowemu napędowi na wszystkie koła AWD‑i zwiększającemu kontrolę nad pojazdem i bezpieczeństwo jazda Toyotą Highlander staje się niezapomnianym przeżyciem zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów.

KOMFORTOWE WNĘTRZE, BOGATE WYPOSAŻENIE

Luksusowe wykończenie kabiny z dopracowanymi detalami, miękkimi w dotyku materiałami oraz bogatym wyposażeniem i opcjami łączności w standardzie zwiększa przyjemność podróżowania nową Toyotą Highlander.

Wyposażenie obejmuje między innymi wentylowane fotele przednie, 11‑głośnikowy zestaw audio JBL* oraz system multimedialny z ekranem dotykowym 12,3”, nawigacją i interfejsami Apple CarPlay™ i Android Auto™. W celu zapobiegania kolizjom lub łagodzenia ich skutków Highlander został wyposażony w najnowszy pakiet Toyota Safety Sense z wyświetlaczem przeziernym i cyfrowym lusterkiem wstecznym*. *W zależności od wybranej wersji wyposażenia