Toyota Highlander

Zapytaj o samochód

Zapytaj o samochód

Nowy Highlander Hybrid

Przestronny i niskoemisyjny

Oto zupełnie nowy Highlander. Ten elegancki i przestronny siedmiomiejscowy SUV jest wyposażony w naszą najnowszą technologię hybrydową i inteligentny napęd na wszystkie koła (AWD-i).

Na każdą z podróż, dla każdego kierowcy

Toyota Highlander została wyposażona w mocny i oszczędny silnik Hybrid Dynamic Force o pojemności 2,5 litra. Tryby NORMAL, ECO lub SPORT z łatwością pozwalają dopasowywać osiągi auta do własnych preferencji. Co więcej, każdy z nich łączy się z bezemisyjnym trybem EV. A wszystko po to, by każdy kierowca mógł cieszyć się zaletami dużego SUV-a przy umiarkowanym zużyciu paliwa i niskich emisjach.

Jedź hybrydą, jedź po swojemu

Nowy 2,5-litrowy układ Hybrid Dynamic Force o mocy 248 KM sprawia, że samochód może holować przyczepę o masie do 2 ton. Współpracujący z nim system AWD-i zwiększa kontrolę nad pojazdem i bezpieczeństwo podczas jazdy w trudnych warunkach. Załączenie dodatkowego tylnego silnika elektrycznego pracującego niezależnie od silnika głównego powoduje przekazanie dodatkowej siły napędowej na koła tylne, jednocześnie redukując poślizg kół przednich. To z kolei przekłada się na lepszą trakcję.

Zachwyć się stylem, zachwyć się komfortem

Każdy szczegół ma znaczenie. Toyota Highlander została wyposażona w luksusowe fotele ze skórzaną tapicerką z perforacją oraz funkcjami ogrzewania i chłodzenia, dzięki którym kierowca i pasażerowie zawsze podróżują w komforcie. Wyższa pozycja za kierownicą zapewnia lepszy widok na drogę.

Innowacyjne technologie

Innowacje napędzają rozwój. Technologie zastosowane w Toyocie Highlander nie tylko poprawiają wrażenia z jazdy, ale także przydają się w codziennym życiu.