Toyota Corolla Touring Sports

Zapytaj o samochód

Zapytaj o samochód

Nowa Corolla TS Kombi: żyj lepiej

Jeśli w codziennym życiu zawsze szukamy najlepszych rozwiązań, to czy nasze auta również nie powinny tego odzwierciedlać? Dzięki niezwykłej stylistyce, dopracowanym technologiom i zdalnym aktualizacjom każda chwila spędzona za kierownicą nowej Corolli TS Kombi stanie się niezapomnianym przeżyciem. Ekscytująca, nowoczesna i wyposażona w 5. generację napędu hybrydowego – oto Toyota, która wyniesie Twoje życie na wyższy poziom.

Forma i funkcja, czyli przestrzeń pełna stylu

Zaawansowana technologicznie i wyszukana konstrukcja Corolli TS Kombi znajduje swoje odzwierciedlenie w dopracowanym designie. Uwagę zwraca smukły profil auta z nisko osadzoną maską i dynamicznie poprowadzoną linią dachu. Szeroki rozstaw kół podkreśla wyjątkowy charakter nowej Corolli TS Kombi.

Elektryczna moc hybrydy bez kompromisów

5. generacja napędu hybrydowego jest jeszcze bardziej kompaktowa, cicha i responsywna. Niskie emisje oraz doskonałe osiągi, trzy tryby jazdy (Normal, Eco i Power), a także możliwość podróżowania wyłącznie w trybie elektrycznym, bez emisji i hałasu. Wszystko to sprawia, że z Toyotą Corollą TS Kombi zawsze osiągniesz więcej.

Przestrzeń, w której możesz więcej

Wszechstronna Corolla TS Kombi oferuje nie tylko zaawansowane technologie, lecz również przestronne wnętrze gotowe pomieścić wszystko, czego potrzebujesz. Elastyczna przestrzeń bagażowa, tylna kanapa dzielona i składana w proporcjach 60/40 oraz podwójna podłoga bagażnika pozwolą Ci podróżować na własnych zasadach.

Stała łączność

Pełen wachlarz intuicyjnych cyfrowych technologii oferowanych przez Corollę TS Kombi otwiera przed Tobą nowe możliwości. Wykonuj łatwiej połączenia, ładuj bezprzewodowo telefon i ciesz się ze zdalnych aktualizacji, dzięki którym Twoje auto zawsze będzie posiadać najnowszą i najlepszą wersję systemu.

Toyota T-Mate – W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Model Corolla TS Kombi został wyposażony w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, które powstały, by wspierać Cię podczas jazdy w mieście i na autostradzie, a także podczas parkowania. Inteligentne technologie chronią Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Jednym z elementów T-Mate jest pakiet Toyota Safety Sense, który w każdej Corolli TS Kombi dostępny jest w standardzie. Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami dostępnymi w modelu Corolla TS Kombi poniżej i odkryj pełną gamę technologii T-Mate dla modelu Corolla TS Kombi w konfiguratorze.