Toyota Corolla Cross

Zapytaj o samochód

Zapytaj o samochód

NOWA RODZINNA TOYOTA

Wita Was Toyota Corolla Cross Hybrid.

Toyota Corolla Cross Hybrid łączy w sobie przestrzeń i wysoką pozycję za kierownicą z najbardziej zaawansowaną technologią hybrydową. Przed Wami pierwszy SUV w gamie Corolli, który wprowadza do najpopularniejszego modelu na świecie atletyczne nadwozie. Niezwykle praktyczne auto dla całej rodziny.

Czysta radość z jazdy

Toyota Corolla Cross Hybrid to wyjątkowo praktyczne i bezpieczne auto, które cechuje doskonała widoczność utożsamiana dotychczas wyłącznie z segmentem SUV. Dzielona i składana kanapa pozwala elastycznie dopasowywać przestrzeń do liczby pasażerów i rodzaju bagażu.Z kolei łatwe wsiadanie i wysiadanie z auta to zasługa dużych tylnych drzwi oraz sporej przestrzeni nad głową i na nogi. Przy tak mnogiej ilości inteligentnych rozwiązań Tobie nie pozostaje już nic innego, jak czerpanie radości z bezpiecznej jazdy.

Moc uśmiechu

Mocna i bezpieczna Corolla Cross to pierwszy na świecie model wyposażony w najnowszy napęd hybrydowy 5. generacji. Nowy 2-litrowy silnik gwarantuje nieporównywalne z niczym połączenie mocy i niskich emisji CO2. Dzięki inteligentnemu napędowi na cztery koła (AWD-i) auto prowadzi się niezawodnie w każdych warunkach. Niewiarygodnie niskie spalanie, samoładujący się napęd hybrydowy i lepsze przyspieszenie sprawią, że uśmiech nie będzie znikał z Twojej twarzy.

Zaawansowane funkcje rodzinne

Systemy bezpieczeństwa aktywnego T-Mate, w tym m.in. zaawansowany półautomatyczny system parkowania Toyota Teammate Advanced Park, czy układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), sprawiają, że najwyższa ochrona jest teraz dostępna w standardzie. Nawigacja aktualizowana w czasie rzeczywistym sprawi, że zwykła wyprawa na codzienne zakupy będzie czystą przyjemnością.

SUV DAJE PRZEWAGĘ

Nowe perspektywy

Wysokie nadwozie i większy prześwit auta typu SUV gwarantuje lepszą widoczność, która przekłada się na pewność za kierownicą. Niezależnie od nawierzchni drogi na miejsce dotrzesz zrelaksowany i spokojny.

Otwórz się na praktyczność

Nadwozie SUV w zestawieniu z sedanem czy hatchbackiem oferuje o wiele więcej miejsca wewnątrz. Poza dodatkową ilością miejsca na nogi i głowę, większymi rozmiarami może poszczycić się również bagażnik, do którego jest też lepszy dostęp.

Poczuj większą radość

Połączenie hybrydowej technologii z napędem na cztery koła pozwala poruszać się ekonomicznie i nad wyraz pewnie w każdych warunkach.