Toyota Aygo X

Zapytaj o samochód

Zapytaj o samochód

PODEJDŹ BLIŻEJ

Toyota Aygo X jest tuż za rogiem. Kusi nowoczesnym, miejskim stylem i spojrzeniem na miasto z nowej perspektywy. Szybko docenisz pewność prowadzenia i zwinność, a także kompaktowe, dwukolorowe nadwozie Aygo X. Twój samochód wyróżni się wysoką pozycją za kierownicą i wyjątkowym designem, który będzie przyciągał spojrzenia, gdziekolwiek się pojawisz.

Aplikacja Toyota AR Showroom

Marzy ci się skonfigurowanie Aygo X według własnych upodobań? Pobierz aplikację Toyota AR Showroom i wciel się w rolę projektanta. Wybierz wersję wyposażenia, wykończenie wnętrza, kolor nadwozia, felgi, a potem przymierz wymarzone Aygo X do swojego garażu lub usiądź za jego kierownicą. I jak prezentuje się Twoje przyszłe Aygo X w rozszerzonej rzeczywistości?

Jazda miejska – wymyślona na nowo

Kto powiedział, że wielkie rzeczy muszą zajmować wiele miejsca? Przedstawiamy kompaktowe Aygo X o bezkompromisowym charakterze. Kompaktowe nadwozie, kamery i czujniki ułatwiają parkowanie na zatłoczonych uliczkach, a dostępna opcjonalnie zaawansowana przekładnia automatyczna CVT gwarantuje płynną jazdę i moc nawet podczas największego ruchu. Wysoka pozycja za kierownicą pozwala spojrzeć na drogę z lepszej perspektywy, a duża szyba czołowa zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach. Aygo X łączy w sobie pewność prowadzenia crossovera ze zwinnością miejskich samochodów. Już dzisiaj usiądź za kierownicą Toyoty Aygo X i odkryj, jak satysfakcjonująca potrafi być jazda po Twoim mieście.

Najgorętszy crossover w mieście

Co wyróżnia toyotę Aygo X? Wyjątkowy design i dwukolorowe nadwozie to nie wszystko. Nowoczesne przednie lampy w technologii LED oświetlą każdą drogę, a tylne zwrócą uwagę swoim unikalnym wzornictwem. Budzące respekt 18’’ felgi wypełniają poszerzane nadkola, wzmacniając drapieżny wygląd tego modelu.

Pod błękitnym niebem

Wysokie nadwozie to lepsza widoczność, która przekłada się na pewność za kierownicą. Auto typu SUV to gwarancja spokojnej i komfortowej podróży bez względu na wybraną trasę.

Zsynchronizuj się z miastem

Toyota Smart Connect to coś więcej niż kolejne miejskie auto. To dopełnienie Twojego stylu życia, które jest zawsze online. System multimedialny Toyota Smart Connect pozwala łatwo połączyć się ze smartfonem i przesyłać multimedia, a system Premium Audio JBL zapewnia doskonałą ścieżkę dźwiękową. 9’’ ekran HD wyświetla niezbędne informacje, w tym wskazówki nawigacji, natężenie ruchu w czasie rzeczywistym czy funkcje inteligentnego tankowania i parkowania. Toyota Smart Connect to Intuicyjny w obsłudze, łączący się automatycznie, pełen niezwykłych funkcjonalności pojazd, który doskonale sprawdza się podczas codziennego użytkowania. Omijaj korki, dyktuj wiadomości, zdalnie zmieniaj temperaturę wnętrza i odblokowuj auto przy użyciu aplikacji MyT Toyota. Aygo X to jazda miejska w wersji 2.0.

Na co masz ochotę?

Doceń moc koloru. Toyota Aygo X dostępna jest w czterech odsłonach kolorystycznych. To ty decydujesz, czy będzie to żądny przygód Cardamom Green, oryginalny Juniper Blue, ognisty Chili Red, czy wyszukany odcień Ginger Beige. Wyjątkowy kolor i dedykowane wstawki wewnątrz auta pozwolą Ci poczuć się wyjątkowo.